Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płytka perforowana Simpson 40 x 160 x 2 mm

Płytka perforowana Simpson 40 x 160 x 2 mm

4,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płytka perforowana stosowana jest w celu tworzenia połączeń między drewnianymi elementami. Funkcjonalny element idealnie sprawdza się w czasie wykonywania balustrad, mebli lub kwietników – z powodzeniem dopasujesz go do własnych wymagań. Stalowa ocynkowana blacha jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, dlatego zmontowana konstrukcja przez długi czas zachowa nienaganny stan.

   Cechy i zalety

    Płytka perforowana wykorzystywana jest w czasie tworzenia rozmaitych konstrukcji codziennego użytku, ponieważ przeznaczona jest do wykonywania drewnianych połączeń. Idealnie sprawdza się w czasie montowania różnych przedmiotów, na przykład mebli ogrodowych, kwietników lub balustrad, wobec czego dopasujesz ją do indywidualnych potrzeb. Stalowa blacha to materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne, zatem produkt zapewnia doskonały efekt pracy na długi czas. Ponadto część została ocynkowana co dodatkowo zabezpiecza ją przed korozją. Płytkę z powodzeniem zamocujesz samodzielnie za pomocą prostych narzędzi. W proponowanym asortymencie znajdziesz jej różne rodzaje, więc bezproblemowo wybierzesz model adekwatnie do własnych potrzeb.

    • Deklaracja właściwości użytkowych h10-0005; EN14545:2008

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal
    MarkaSimpson
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu5701953365301