Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyty kuchenne ochrona i nabłyszczanie Starwax 250 ml

Płyty kuchenne ochrona i nabłyszczanie Starwax 250 ml

24,98
/ szt.
99,92
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pasta przeznaczona jest do sprawnego usuwania tłuszczu z kuchenek. Możesz z łatwością wyczyścić nią płytę indukcyjną lub witroceremiczną. Jest ona niezwykle funkcjonalna, ponieważ nie tylko czyści, ale także nabłyszcza powierzchnie, na których jest stosowana. Rozprowadzisz i zetrzesz ją z łatwością za pomocą szmatki. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje środków czyszczących.

   Cechy i zalety

    Pasta umożliwia skuteczne czyszczenie kuchennych płyt indykcyjnych oraz witroceramicznych – za sprawą tego przyda się w każdym gospodarstwie domowym. Spełnia ona nie tylko funkcję czyszczącą, ale także dekoracyjną, ponieważ nabłyszcza czyszczone nią obiekty. Tworzy ochronną powłokę ułatwiającą codzienne mycie powierzchni płyt. Jest łatwa w zastosowaniu – wystarczy ją rozprowadzić, po czym zetrzeć wilgotną ściereczką. W celu uzyskania nabłyszczenia należy jedynie przetrzeć wyczyszczoną powierzchnię suchą szmatką. Stosując ją możesz ułatwić sobie wykonywanie domowych obowiązków. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne rodzaje środków czyszczących, za sprawą czego możesz wybrać produkt adekwatny do Twoich oczekiwań.

    • Idealnie czyści
    • Intensywnie nabłyszcza
    • Tworzy warstwę ochronną

    Specyfikacja techniczna

    MarkaStarwax
    PostaćKrem
    Kod produktu3365000431917