Zobacz więcej Pochodnie bambusowe i akcesoria, ogrzewacze tarasowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Dekoracja ogrodu

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pochodnia bambusowa 150 cm
Strzałka w prawo

Pochodnia bambusowa 150 cm

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowana pochodnia posiada solidną, bambusową konstrukcję, na której umieszczono pojemnik na paliwo. Rozpalony płomień oświetli i umili wieczory spędzane na wolnym powietrzu. Produkt sprawdzi się przede wszystkim podczas przyjęć organizowanych w ogrodzie. Doskonale prezentuje się pojedynczo oraz w większych grupach. W naszej ofercie dostępne są pochodnie o różnej wysokości.

   Cechy i zalety

    Pochodnia bambusowa posłuży Ci jako ozdobne źródło światła, które nie wymaga zasilania i zużycia prądu. Możesz wykorzystać ją do oświetlenia elewacji, zaznaczyć nią ścieżkę w swoim ogrodzie, a także użyć jako dodatkowe źródło światła podczas grillowania lub imprezy na świeżym powietrzu. Prawdziwy ogień rozświetli mroki w ciepły sposób, dodając otoczeniu naturalnego uroku. Pochodnia może być dekoracyjnym dodatkiem do kolacji na świeżym powietrzu, której nada romantycznego charakteru. Produkt jest przeznaczony do wielokrotnego użytku, ponieważ posiada pojemnik na paliwo, który można stale uzupełniać. Możesz także nalać do niego środek, który odstraszy insekty, dzięki czemu podniesiesz komfort wieczornego relaksu w ogrodzie.

     Specyfikacja techniczna

     Wysokość (cm)150cm
     Kod produktu5905620006157