Zobacz więcej Pochodnie bambusowe i akcesoria, ogrzewacze tarasowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Dekoracja ogrodu

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pochodnia bambusowa 60 cm
Strzałka w prawo

Pochodnia bambusowa 60 cm

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pochodnia bambusowa to znakomita ozdoba ogrodu. Na trwałej, bambusowej konstrukcji umieszczono pojemnik na paliwo. Płonąca pochodnia wieczorami zapewni oświetlenie, które wprowadzi przyjemny nastrój. Do pojemnika można nalać paliwo zapachowe, a także preparat odstraszający insekty. W naszej ofercie dostępne są pochodnie w różnych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Pochodnia bambusowa to funkcjonalna ozdoba, która może stać się elementem aranżacyjnym w Twoim ogrodzie, bądź na tarasie i balkonie, jednocześnie stanowiąc źródło przyjemnego światła. Możesz ją wykorzystać także jako sposób na odpędzenie insektów, ponieważ posiada pojemnik na paliwo, do którego nalejesz środek przeciwkomarowy. Pochodnia przyda się jako wyznaczenie ścieżki w ogrodzie, a także oświetlenie na grilla i imprezy na tarasie. Prawdziwy płomień ognia pomoże również w stworzeniu romantycznej atmosfery, na przykład podczas kolacji na świeżym powietrzu. Pochodnia posłuży Ci wielokrotnie, gdyż możesz do niej dolewać paliwa, a bambusowy, solidny stelaż nie będzie poddawał się łatwo szkodliwemu działaniu warunków atmosferycznych.

     Specyfikacja techniczna

     Wysokość (cm)60cm
     Kod produktu5905620006362