icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Podkładki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Podkładki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podkładka PCV miękka DIN 125 M6 1 szt.

Podkładka PCV miękka DIN 125 M6 1 szt.

0,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Miękka podkładka z PCV jest częścią pomocniczą w połączeniach śrubowych – stanowi ich wzmocnienie i ochronę przed odkręcaniem. Znajduje zastosowanie w meblarstwie, a także podczas konstruowania i naprawy maszyn. Wykorzystywana jest także podczas łączenia materiałów budowlanych za pomocą śrub ze stali oraz mosiądzu. Dostępna jest w różnych rozmiarach.

  Cechy i zalety

  Podkładka PCV to element znajdujący zastosowanie w technice połączeń różnego rodzaju materiałów. Umożliwia bezpieczne zamocowanie standardowych śrub i nakrętek – zapewnia trwałe zamocowanie bez możliwości samoistnego odkręcenia się elementu. Dodatkowo tłumi drgania i wibracje. Podkładka wypełnia przestrzeń pomiędzy śrubą lub nakrętką a materiałem konstrukcji i zapewnia idealną szczelność. Ponieważ jest odporna na rdzewienie, zabezpiecza tę powierzchnię przed korozją. Jest produkowana z PCV, które jest wytrzymałe na niszczenie i może być używane ze śrubami lub nakrętkami ze stali, mosiądzu oraz stali nierdzewnej. W naszej ofercie dostępne są elementy do mocowania w wielu rozmiarach, dzięki czemu łatwo odnajdziesz niezbędny produkt.

  • Wykonana z wysokiej jakości materiału
  • Wysoka elastyczność
  • Odporna na korozję

  Specyfikacja techniczna

  Liczba sztuk w opakowaniu1
  Typ opakowaniaszt.
  MateriałPolichlorek winylu (PCV)
  Kod produktu3663602242475