Zobacz więcej Podstawki do doniczek zewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Doniczki zewnętrzne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podstawka Prosperplast Agro 40 cm terakota
Strzałka w prawo

Podstawka Prosperplast Agro 40 cm terakota

4,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klasyczna podstawka pod prostokątną donicę może Ci posłużyć do domowej uprawy kwiatów i ziół. Wykonana z tworzywa sztucznego wykazuje dużą odporność na oddziaływanie warunków atmosferycznych, dlatego swobodnie wystawisz ją na zewnątrz. Możesz wykorzystać ją do hodowli ozdobnych roślin na tarasie, balkonie czy parapecie, chroniąc przed rozlewaniem wody.

   Cechy i zalety

    Do podłużnych, prostokątnych donic przyda Ci się podstawka, dzięki której zapewnisz roślinom optymalne warunki do wzrostu – dzięki jej obecności są w stanie pobrać potrzebną ilość wody. Możesz ją wykorzystać zarówno w warunkach domowych, jak i zewnętrznych, ponieważ została wykonana z tworzywa sztucznego – jest odporna na oddziaływanie warunków atmosferycznych. Podstawkę wykończono w kolorze terakoty, dlatego z łatwością dopasujesz ją do wielu aranżacji kwiatowych i innych akcesoriów do sadzenia i przechowywania roślin, a także posadzki czy płytek podłogowych. Możesz użyć jej do donic, które wieszasz na balustradzie balkonu lub stawiasz na parapecie – kwiaty i zioła ozdobią przestrzeń. Dzięki jej obecności unikniesz powstawania zacieków na ścianie budynku i ściekania wody na głowy przechodniów.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaProsperplast
     Średnica produktu400mm
     Szerokość produktu150mm
     Wysokość produktu30mm
     SeriaAgro
     Grupa kolorystycznaPomarańczowy
     KolorTerakota
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5905197255156