LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Podstawki do doniczek wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Doniczki wewnętrzne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podstawka Prosperplast Coubi przezroczysta 14 cm

Podstawka Prosperplast Coubi przezroczysta 14 cm

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podstawka doskonale sprawdzi się jako podłoże do różnego rodzaju doniczek. Dzięki tradycyjnemu kształtowi świetnie skomponuje się z większością elementów. Poprzez umieszczenie jej na parapecie lub półce zabezpieczysz ją przed zachlapaniem, co stanowi częsty problem podczas nawadniania roślinności. Produkt jest dostępny w kilku różnych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Podstawka to praktyczny element wyposażenia domu, który świetnie sprawdzi się podczas uprawiania różnego rodzaju roślinności. Dzięki tradycyjnemu, okrągłemu kształtowi doskonale skomponuje się z większością doniczek dostępnych na rynku. Poprzez umieszczenie jej na wybranej powierzchni zabezpieczysz ją przed zachlapaniem oraz zarysowaniem, dzięki czemu na długo zachowa swój pierwotny stan. Produkt charakteryzuje się również wysokimi walorami estetycznymi. Za jego pomocą uwydatnisz wygląd kwiatów, krzewów oraz ziół, dzięki czemu cała kompozycja będzie się prezentowała niezwykle atrakcyjnie. Przezroczysty odcień doskonale pasuje zarówno do wnętrz tradycyjnych, jak i nowoczesnych, co umożliwia jego szerokie zastosowanie.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica produktu140mm
     Grupa kolorystycznaTransparentny
     KolorTransparentny
     Kod produktu5905197196299