Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Półki drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Półki drewniane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Półka sosnowa sękata 18 x 300 x 800 mm 0,24 m2
Strzałka w prawo

Półka sosnowa sękata 18 x 300 x 800 mm 0,24 m2

47,98
/ szt.
199,92
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Półka sosnowa znajdzie zastosowanie w Twoim mieszkaniu. Za jej pomocą będziesz w stanie samodzielnie stworzyć rozmaite konstrukcje do swojego domu – wykonasz meble, lub zbudujesz elementy do swojego ogrodu. Produkt wykonany z drewna sosnowego charakteryzuje się naturalnym wyglądem, więc prezentuje się wyjątkowo elegancko. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Półka sosnowa posiada wiele możliwości zastosowania, wobec czego z pewnością sprawdzi się także w Twoim mieszkaniu. Produkt ten wykorzystasz przy samodzielnym składaniu mebli według własnego projektu – wykonasz szafy i regały o jakich zawsze marzyłeś, a także idealnie dopasujesz je do wielkości oraz charakteru swoich pomieszczeń. Płyta sosnowa doskonale nadaje się również do zawieszenia na ścianie – w sypialni posłuży Ci jako półka na przedmioty, które chcesz odłożyć przed snem, zaś w salonie będzie przeznaczona do eksponowania Twoich figurek, książek i innym elementów dekoracyjnych. Deska pozostawiona jest w surowym stanie – została jedynie wyszlifowana, więc nie posiada drzazg. W związku z tym możesz ją polakierować podkreślając jej naturalny kolor oraz sęki, lub całkowicie zmienić jej barwę.

     Specyfikacja techniczna

     Grubość produktu18mm
     MateriałDrewno
     Klasa drewnaAB
     Kod produktu3663602885740