LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Preparaty, gąbki, rękawice do mycia

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat aktywna piana Diall 1 l

Preparat aktywna piana Diall 1 l

26,98
/ szt.
26,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki zastosowaniu preparatu, w łatwy sposób pozbędziesz się zabrudzeń, znajdujących się na karoserii samochodu ciężarowego. Produkt nadaje się do rozprowadzenia za pomocą myjki ciśnieniowej, przez co usuwanie plam będzie wygodniejsze i bardziej precyzyjne niż wcześniej. Środek czyszczący jest dostępny w wydajnym, litrowym opakowaniu.

   Cechy i zalety

    Preparat aktywna piana może znaleźć zastosowanie podczas czyszczenia samochodu ciężarowego, sprawiając, że odzyska on świeży i estetyczny wygląd. Środek pozwala zarówno na pozbycie się niewielkich zabrudzeń, jak i uporczywych plam z oleju, znajdujących się na karoserii pojazdu. Aktywną pianę możesz rozprowadzić za pomocą myjki ciśnieniowej – co nie tylko znacznie przyspiesza wykonywanie pracy, ale także sprawia, że wyczyścisz samochód dokładniej niż dotychczas. Preparat został przygotowany w postaci płynu i nadaje się do użytku od razu po zakupie. Środek czyszczący jest dostępny w wydajnym opakowaniu, dlatego też może Ci wystarczyć na kilka zastosowań. Dostępne są również preparaty przeznaczone do czyszczenia samochodów osobowych.

     Specyfikacja techniczna

     PostaćCiecz
     Przeznaczeniemycie samochodów ciężarowych myjkami ciśnieniowymi
     Kod produktu8712418260274