Zobacz więcej Preparaty, gąbki, rękawice do mycia

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat do czyszczenia felg 750 ml

Preparat do czyszczenia felg 750 ml

10,48
/ szt.
13,97
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Preparat do czyszczenia felg może być wykorzystany na zewnętrzną część felg oraz opon. Usuwa powstały na tych częściach osad, przez co auto prezentuje się bardzo schludnie. Produkt w skuteczny sposób chroni felgi zarówno aluminiowe, jak i stalowe przed procesem korozji. Jego niebywałą zaletą jest funkcjonalne opakowanie, które ułatwia szybkie rozprowadzenie preparatu.

   Cechy i zalety

    Preparat do czyszczenia felg 750 ml przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego na felgi i opony. Pozwala usunąć osad z felg. Dzięki temu prezentują się schludnie. Preparat do czyszczenia felg ma jednak jeszcze jedną istotną cechę. Przeciwdziała korozji. W skuteczny sposób chroni felgi aluminiowe i stalowe. Jego skoncentrowana formuła usuwa ciężkie smary i osady. Rozprowadzony po powierzchni nadaje felgom połysk i przywraca dawny blask. Dzięki temu auto prezentuje się bardzo atrakcyjnie i jest w należyty sposób zabezpieczone. W ofercie sklepów Castorama czeka na Ciebie szereg funkcjonalnych preparatów, które przeznaczone są do czyszczenia i konserwacji pojazdów. Sprawdź, który produkt może okazać się przydatny w Twoim garażu.

    • Usuwa osad z felg
    • Przeciwdziała korozji

    Specyfikacja techniczna

    Pojemność750ml
    Przeznaczeniefelgi aluminiowe i stalowe
    Typ produktuPielęgnacja opon
    Kod produktu5905694018087