Zobacz więcej Środki grzybobójcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo

Środki grzybobójcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat do usuwania grzybów Altax 5 l

Preparat do usuwania grzybów Altax 5 l

99,98
/ szt.
20
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Preparat do usuwania grzybów z wybranych powierzchni, którym chcemy przywrócić dawny, świeży wygląd. Dzięki niemu proces ten będzie o wiele prostszy i zajmie mniej czasu, niż usuwanie grzybów tylko przy użyciu szczotki. Środek nie ma drażniącego zapachu i nie zawiera chloru. Jest więc łagodny nie tylko dla wybranej powierzchni, ale też bezpieczny dla nakładających go osób.

   Cechy i zalety

    Preparat do usuwania grzybów przydaje się w domach i gospodarstwach, a także większych obiektach, które wymagają regularnej konserwacji i odgrzybiania. Grzyb pojawia się często w miejscach wilgotnych i na nieprawidłowo położonych powierzchniach tynkowanych, takich jak ściany i sufity. Zdarza się, że dotyka meble ogrodowe czy inne sprzęty wystawione na działanie wody. Jego pojawienie się to nie tylko brzydka powierzchnia ściany czy mebla, ale też szkodliwe dla zdrowia działanie. Przed przystąpieniem do usuwania go należy więc zneutralizować najpierw grzyb. Później wystarczy już tylko nałożyć odpowiedni środek, a następnie usunąć grzyb mechanicznie. Preparat nie jest szkodliwy dla powierzchni, a do tego ma neutralny, delikatny zapach i nie zawiera chloru.

    • Zabija grzyby w 6 godzin od aplikacji
    • Nie zawiera chloru
    • Delikatny, niedrażniący zapach

    Specyfikacja techniczna

    Metoda aplikacjiPędzel, wałek lub gąbka
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaPrzed mechanicznym usunięciem grzyba z powierzchni, należy go zabić za pomocą środka grzybobójczego; usuwanie grzyba przed jego unieszkodliwieniem może negatywnie wpływać na zdrowie
    Kod produktu5900172953409