Zobacz więcej Środki grzybobójcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo

Środki grzybobójcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat do zmywania pleśni Starwax 500 ml

Preparat do zmywania pleśni Starwax 500 ml

54,98
/ szt.
109,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek ten przeznaczony jest do usuwania pleśni z powierzchni podłóg, ścian i spoin w pomieszczeniach narażonych na wysoką wilgotność, łazienkach, toaletach, pralniach. Dezynfekuje i doskonale czyści czarne plamy. Preparat jest bardzo wygodny w użytkowaniu, opakowanie z aplikatorem pozwala na równomierne rozprowadzanie środka czyszczącego.

   Cechy i zalety

    Ten preparat pleśniobójczy doskonale sprawdzi się w każdej łazience i toalecie oraz innym pomieszczeniu narażonym na wysoką wilgotność, np. w pralni czy kuchni. Skutecznie usuwa pleśń, bakterie oraz czarne plamy, dezynfekuje i wybiela. Środek przeznaczony jest do czyszczenia spoin ceramicznych i fug: sylikonowych, akrylowych, kauczukowych. Za pomocą tego preparatu usuniesz osady i zabrudzenia z kurtyny prysznicowej. Środek nadaje się także do czyszczenia ceramiki sanitarnej: umywalek, sedesów, desek klozetowych, wanien, brodzików i kabin prysznicowych. Pomaga Ci w zachowaniu pełnej higieny w łazience i toalecie. Poradzi sobie z nieestetycznymi zaciekami. Produkt nie nadaje się do czyszczenia powierzchni, które mają kontakt z żywnością.

    • Biobójczy
    • Wybiela
    • Usuwa czarne ślady
    • Dezynfekuje
    • Zezwolenie Ministra Zdrowia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaStarwax
    PostaćCiecz
    Kod produktu3365000432624