LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Płyny, oleje i smary

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Płyny, oleje i smary

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat wielofunkcyjny WD-40 100 ml

Preparat wielofunkcyjny WD-40 100 ml

24,98
/ szt.
249,80
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępny tutaj produkt wykorzystasz w swoim domu, biurze, warsztacie lub ogrodzie. Preparat świetnie sprawdzi się w różnych sytuacjach – z jego pomocą pozbędziesz się wilgoci, zabezpieczysz narzędzia oraz urządzenia elektryczne, a także usuniesz rozmaite zanieczyszczenia. Wyrób posiada wytrzymałe opakowanie, dzięki czemu bez problemu go przechowasz.

   Cechy i zalety

    Poszukujesz uniwersalnego preparatu, który wykorzystasz do wyczyszczenia oraz zabezpieczania urządzeń oraz różnych sprzętów przed korozją? W tym celu świetnie sprawdzi się przedstawiony w tym miejscu środek – wyrób przyda Ci się podczas wielu prac w domu, warsztacie oraz ogrodzie. Produkt pomoże Ci pozbyć się wilgoci, zabezpieczy elektrykę przed powstawaniem nalotów rdzy, usunie brud oraz zapobiegnie zamarzaniu zamków. Preparat jest niezwykle prosty w użytkowaniu – wystarczy, że naniesiesz go w wybrane przez siebie miejsce. Odpowiednio dobrana ilość oferowanego tutaj środka sprawia, że wystarczy Ci na długo. Szczelna butelka, odporna na uszkodzenia gwarantuje, że możesz przechować produkt w dowolnie wybranym przez siebie miejscu.

    • Smaruje
    • Czyści
    • Chroni

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5032227480018