LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pręty stalowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Stal zbrojeniowa

Strzałka w prawo

Pręty stalowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pręt stalowy żebrowany fi 6 mm dł. 1 m

Pręt stalowy żebrowany fi 6 mm dł. 1 m

4,28
/ szt.
4,28
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pręt stalowy żebrowany wykorzystywany jest podczas prac budowlanych. Jest on produktem, dzięki któremu stworzysz zbrojenia fundamentów, stropów oraz podjazdów i posadzek. Wzmocnisz za jego pomocą owe powierzchnie i zabezpieczysz je przed niszczeniem. Produkt wykonano z mocnej stali, która cechuje się dobrą wytrzymałością. Ponadto żebrowana faktura pręta pozwala na mocne jego połączenie z betonem.

   Cechy i zalety

    Pręt stalowy żebrowany z powodzeniem wykorzystasz w trakcie prac budowlanych. Stanowi on element, za pomocą którego wzmocnisz konstrukcje wykonane z betonu. Dlatego możesz go wykorzystać do zbrojenia fundamentów, stropów czy też podjazdów. Został on wykonany ze stali odpornej na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu nie niszczeje on przez długi czas. Produkt posiada okrągły przekrój i żebrowaną powierzchnię. Z tego powodu mocno wiąże się on z betonem, zapewniając stabilność całej konstrukcji. Mała średnica pręta pozwala na jego przycięcie za pomocą standardowej szlifierki do metalu. Umożliwia Ci to szybkie i proste dopasowanie jego długości do wymagań tworzonej konstrukcji. Pozostałe produkty z tej kategorii dostępne są również w ramach naszego asortymentu.

    • Dobra jakość stali
    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty w montażu

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu1000mm
    Średnica produktu6mm
    MateriałStal
    Kod produktu5906711272284