Zobacz więcej Prowadnice do szuflad i szafek

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnica kulkowa 500 mm z samodociągiem 2 szt.

Prowadnica kulkowa 500 mm z samodociągiem 2 szt.

52,98
/ kpl.
26,49
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prowadnica kulkowa to produkt, który zastosujesz podczas montażu szafek i szuflad łazienkowych oraz kuchennych. Produkt został wykonany ze stali, dzięki czemu jest wytrzymały – nie odkształca się pod wpływem ciężaru szuflady, zapewniając jej swobodne przesuwanie. Montaż produktu jest łatwy i przeprowadzisz go samodzielnie.

   Cechy i zalety

    Prowadnica kulkowa w kolorze nikiel znajdzie swoje zastosowanie podczas prac usprawniających funkcjonowanie szafek oraz szuflad kuchennych i łazienkowych. Produkt został wykonany z trwałego materiału – stali, dzięki czemu zapewnia stabilne przesuwanie się szuflad, niwelując poruszanie się na boki. Element posiada wyprofilowane szyny, które szczelnie domykają szafki. Dzięki temu przedmioty w szafce są zabezpieczone. Dodatkowo specjalnie zagłębienia w prowadnicy uniemożliwiają samoistne wysunięcie się szuflady, zapewniając bezpieczne użytkowanie. Produkt jest pokryty powłoką, która zapewni ciche wysuwanie szafki. Montaż produktu jest bezproblemowy za sprawą lekkiego materiału – przeprowadzisz go samodzielnie z użyciem podstawowych narzędzi.

    • Płynny mechanizm wysuwu
    • Ciche działanie
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    Maksymalne obciążenie35kg
    W zestawiekomplet - prowadnica prawa i lewa
    KolorNikiel
    MateriałStal
    Kod produktu5906711231243