Zobacz więcej Części zamienne do maszyn ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnica Worx 12 cm

Prowadnica Worx 12 cm

59,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentujemy zapasową prowadnicę Worx, kompatybilną z minipilarką WG324E. Jest to produkt łatwy w podłączeniu, a jego wymiana nie zajmuje dużo czasu oraz nie opóźnia pracy. Jest to element wykonany z metalu i odporny na uszkodzenia, co znacznie zwiększa trwałość samego narzędzia. Wysokiej jakości materiały zapewniają długotrwałe użytkowanie.

   Cechy i zalety

    Masz pilarkę Worx, ale potrzebujesz do niej części zamiennych? Jedną z tych, które z pewnością musisz mieć w swoim warsztacie jest prowadnica Worx 12 cm. Ten dwunastocentymetrowy produkt jest niezwykle łatwy w podłączeniu, dzięki czemu jego wymiana nie zajmuje wiele czasu i nie generuje przerw w pracy. Ponadto produkt wykonano z metalu, co znacznie wydłuża jego żywotność. Producent objął produkt 3-letnią gwarancją. Wygodna i odporna na uszkodzenia prowadnica Worx ma wygodny uchwyt, który ułatwia korzystanie z urządzenia. Produkt jest kompaktowy i poręczny, kompatybilny z minipilarką WG324E. Jeśli szukasz części zamiennych do tej pilarki, sprawdź koniecznie nasz asortyment. Dostępne są także inne urządzenia do pracy w warsztacie z serii PowerShare.

    • Łatwy montaż
    • Odporna na uszkodzenia

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuProwadnica
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MarkaWorx
    Długość produktu120mm
    KompatybilnośćKompatybilna z minipilarką WG324E
    Kod produktu6943475879020