Zobacz więcej Ramki na zdjęcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Ramki na zdjęcia

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka na zdjęcia 21 x 29,7 cm szara
Strzałka w prawo

Ramka na zdjęcia 21 x 29,7 cm szara

21,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prostokątną ramkę łatwo zamocujesz na dowolnej ścianie w pomieszczeniu. Dzięki takiemu przedmiotowi możesz elegancko, ale i nowocześnie wyeksponować ulubione zdjęcie czy pasującą do wystroju salonu w lofcie grafikę. Ramkę, którą wykonano z polistyrenu, możesz swobodnie przecierać wilgotną szmatką z detergentem czy stawiać w kuchni i łazience.

   Cechy i zalety

    Prezentowana tutaj ramka pasuje do nowoczesnych wnętrz – cechuje się prostym kształtem i wykończeniem w szarym kolorze. Za jej pomocą możesz zarówno wyeksponować rodzinne zdjęcia i stworzyć domową galerię wspomnień, jak i uzupełnić aranżację modnego wnętrza nowo urządzanej klubokawiarni. Dzięki szklanej szybce jej zawartość jest chroniona przed wpływem zjawisk zewnętrznych, co sprawia, że możesz umieścić w niej nawet delikatną, starą fotografię. Ramka jest uniwersalną ozdobą wnętrza, która pozwoli Ci je spersonalizować i sprawić, że jego wystrój będzie idealnie skomponowany. Szary kolor powoduje, że dopasujesz ją do wielu nowoczesnych pomieszczeń. W ofercie znajdziesz także szeroki wybór ramek w innych barwach oraz większych i mniejszych rozmiarach.

    • Nowoczesny design
    • Pasuje do każdego wnętrza

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość ramy15mm
    Format zdjęć21 x 30 cm
    Sposób montażuMontaż ścienny
    MateriałSzkło i polistyren
    Materiał ramyPolistyren (PS)
    KolorSzary
    Kod produktu5901554526204