Zobacz więcej Rury i złączki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Rury i złączki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Redukcja Darco 120/100 mm ocynkowana

Redukcja Darco 120/100 mm ocynkowana

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złączka redukcyjna pozwala na połączenie rur o dwóch różnych średnicach. Element ten służy do budowy ciągów w instalacjach wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i kominowych. Może być stosowany do przewodzenia zimnego lub ogrzewanego powietrza. Redukcja została wykonana z ocynkowanej blachy, odpornej na wysokie temperatury i niszczenie.

   Cechy i zalety

    Złączka redukcyjna to element niezbędny do budowania systemów odprowadzania lub doprowadzania powietrza w systemach kominowych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Pozwala na łączenie rur o odmiennych średnicach. Produkt został wykonany z mocnej, ocynkowanej blachy, dzięki czemu jest odporny na wysokie temperatury – może być stosowany do dystrybucji zimnego lub gorącego powietrza. Pokrycie cynkiem zwiększy jego odporność na korodowanie, dzięki czemu produkt będzie przez wiele lat prawidłowo spełniał swoją rolę. W naszej ofercie znajdziesz także kanały o przekroju kołowym wraz z pasującym do nich osprzętem, który pozwoli Ci na zbudowanie instalacji kominowej w Twoim domu. Złączka redukcyjna dostępna jest też w innych wymiarach – z łatwością znajdziesz odpowiedni dla Twojej instalacji produkt.

    • Ułatwia montaż
    • Precyzyjnie wykonana
    • Umożliwia zmianę średnicy

    Specyfikacja techniczna

    Rozmiar połączenia100mm
    Średnica produktu120mm
    Maksymalna temperatura robocza250°C
    MateriałStal
    Kod produktu5907587903159