Zobacz więcej Przyłącza kominów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominy

Strzałka w prawo

Przyłącza kominów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Redukcja Darco 170/150 mm czarna

Redukcja Darco 170/150 mm czarna

108
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Redukcja przydaje się w czasie tworzenia konstrukcji grzewczych – umożliwia łączenie rur o różnych średnicach w celu wykonywania szczelnych przyłączy kominowych. Całość przeznaczona jest do prawidłowego odprowadzania spalin, dzięki czemu nie ulatniają się one do pomieszczeń. W proponowanej ofercie znajdziesz różne wymiary tego produktu.

   Cechy i zalety

    Redukcja to element wykorzystywany podczas tworzenia przyłączy kominowych – zapewnia szczelne połączenia pomiędzy rurami cechującymi się różnymi średnicami, umożliwiając prawidłowe odprowadzanie spalin. Produkt charakteryzuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ powstał z blachy nieulegającej uszkodzeniom mechanicznym. Jest również odporna na szkodliwe działanie wysokich temperatur, typowych dla konstrukcji grzewczych. Element stosowany jest nie tylko przez specjalistów w czasie montowania całych instalacji, ale też przez majsterkowiczów wykonujących drobne prace naprawcze. W proponowanej ofercie znajdziesz różne rodzaje tego produktu, a także inne akcesoria niezbędne do stworzenia przyłącza kominowego, więc z powodzeniem skompletujesz elementy odpowiadające Twoim wymaganiom.

    • Pokryta bezwonną farbą senotherm
    • Spawana laserowo
    • Umożliwia zmianę średnicy
    • Malowane farbą wysokotemperaturową senotherm

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu175mm
    Szerokość produktu175mm
    Wysokość produktu170mm
    MateriałStal
    Kod produktu5907587900219