Zobacz więcej Butle gazowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Butle gazowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Reduktor do butli gazowej 13 mm

Reduktor do butli gazowej 13 mm

30,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Reduktor do butli gazowej przyda się zarówno w domu podczas ogrodowego grillowania, jak i na wyjeździe pod namiot, pozwala bowiem skorzystać z turystycznej kuchenki. Umożliwia prawidłowy przepływ gazu z butli do zasilanego nim urządzenia. Prezentowany reduktor charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i utrzymany jest w kolorze niebieskim.

   Cechy i zalety

    Jeśli często grillujesz lub korzystasz z kuchenki turystycznej, potrzebujesz narzędzia, które ułatwi prawidłowy przepływ gazu z butli do zasilanego nim urządzenia. Do tego właśnie służy prezentowany reduktor. Pozwala on na zredukowanie wysokiego ciśnienia do niższego, co zapewnia wygodne i przede wszystkim bezpieczne korzystanie z pojemnika. Element wykonany jest z wytrzymałej stali i charakteryzuje się dużą szczelnością. Zyskujesz więc pewność, że gaz nie będzie ulatniał się na zewnątrz w sposób niekontrolowany. Produkt posiada także wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Jest niewielkich rozmiarów, z powodzeniem więc zabierzesz go ze sobą na biwak. Sprawdź także wybór turystycznych butli gazowych dostępnych w Castoramie.

    • Trwały, wytrzymały i szczelny

    Specyfikacja techniczna

    Typ kompatybilnego gazuLPG
    Maksymalne ciśnienie robocze3700000Pa
    Kod produktu8024952015938