Zobacz więcej Rękawice robocze

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Odzież robocza

Strzałka w prawo

Sprzęt ochrony osobistej

Strzałka w prawo

Rękawice robocze

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rękawice ochronne gumowane różne kolory
Strzałka w prawo

Rękawice ochronne gumowane różne kolory

3,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rękawice gumowe umożliwiają skuteczne zabezpieczenie dłoni przed zadrapaniami i brudem – stosowane są więc często w czasie prac ogrodowych lub mechanicznych. Wykonane zostały z bawełny oblanej gumą, więc nie tylko nie krępują ruchów, ale też są odporne na przetarcia. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz również inne rodzaje rękawic.

   Cechy i zalety

    Rękawice gumowe przydadzą Ci się podczas wykonywania rozmaitych prac mechanicznych lub ogrodowych – ochronią Twoje dłonie przed zadrapaniami lub szkodliwym działaniem substancji chemicznych. Stosowane są często w czasie przesadzania kwiatów lub wyrywania chwastów. Wierzchnia część rękawic wykonana została z bawełny, wobec czego nie krępują one ruchów. Zabezpieczą także Twoje dłonie przed brudem, dzięki czemu unikniesz uciążliwego usuwania z nich smaru lub farby. Materiał, z którego zostały wykonane, jest odporny na przetarcia, wobec czego będą służyć Ci przez długi czas. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne kolory rękawic – po nabyciu kilku par, z łatwością rozróżnisz, do jakich prac je przeznaczyłeś.

     Specyfikacja techniczna

     KolorDostępne różne kolory
     MateriałBawełna i juta
     Kod produktu5906083741623