Zobacz więcej Rękawice robocze

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Odzież robocza

Strzałka w prawo

Sprzęt ochrony osobistej

Strzałka w prawo

Rękawice robocze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rękawice ochronne Vorel

Rękawice ochronne Vorel

9,98
/ para
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wielobarwne rękawice ochronne zostały wykonane z dzianiny poliestrowej, a część robocza została dodatkowo pokryta warstwą gumy. Dzięki temu rękawiczki są trwalsze. Produkt osłoni Twoje dłonie, zabezpieczając je przed zabrudzeniem, jak i zimnem. W szerokim asortymencie znajdziesz także buty robocze, ciepłe kurtki czy czapki.

   Cechy i zalety

    Wielobarwne rękawice sprawdzą się w każdym gospodarstwie domowym. Po założeniu, produkt zabezpieczy Twoje dłonie przed zabrudzeniem i ułatwi wykonywanie wielu czynności. Rękawice sprawdzą się podczas prac ogrodniczych – zastosujesz je podczas przesadzania roślin, jak i pielenia rabat. Możesz je także założyć podczas tworzenia stroika lub ozdoby z gałązek świerkowych – dzięki temu Twoje dłonie będą zabezpieczone przed kłującymi igłami. Produkt został wykonany z dziadziny poliestrowej, która w miejscach narażonych na uszkodzenie została wzbogacona o zabezpieczającą gumę. Dzięki temu rękawiczki są trwalsze i posłużą Ci przez dłuższy czas. W szerokim asortymencie znajdziesz także inną odzież roboczą, która ułatwi wykonywanie czynności w terenie – kurtki, czapki czy spodnie.

     Specyfikacja techniczna

     Odporność na poślizgOdporny na poślizg
     Opis materiałuBawełna
     KolorNiebieski, szary
     MateriałTkany poliester i guma
     Kod produktu5906083741463