LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Miedziane systemy instalacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura miedziana Hutmen fi 15 mm 2,5 m
Strzałka w prawo

Rura miedziana Hutmen fi 15 mm 2,5 m

60,98 zł / szt.
57,98
/ szt.
23,19
/ m
z VAT 23%

Cena skreślona, to najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rura miedziana wyprodukowana przez firmę Hutmen znajduje zastosowanie w przedsięwzięciach inżynieryjno-technicznych. Ze względu na swoje właściwości, miedź może być wykorzystywana do instalacji sanitarnych wody i gazu, grzewczych, kanalizacyjnych, ściekowych i innych. Wśród naszego asortymentu znajdziesz rury miedziane o różnych średnicach wykonane przed firmę Hutmen.

   Cechy i zalety

    Rura miedziana wykonana przez firmę Hutmen przeznaczona jest do tworzenia różnorodnych systemów instalacyjnych. Produkty z tego metalu służą do przedsięwzięć inżynieryjno-technicznych, na przykład do instalacji sanitarnych do wody i gazu, grzewczych, kanalizacyjnych, ściekowych, przeciwpożarowych systemów zraszania oraz systemów wentylacji. Miedź wykazuje odporność na korodujące działanie powietrza i wody oraz posiada właściwości antybakteryjne, co jest szczególnie istotne przy instalacji wody pitnej. Metal ten wytrzymuje nagłe zmiany temperatury i promieniowanie ultrafioletowe. Dostępny tutaj produkt został odtleniony fosforem, dzięki czemu wykazuje doskonałą przewodność elektryczną i cieplną. Wśród naszego asortymentu znajdziesz szeroki wybór elementów hydraulicznych wyprodukowanych z miedzi.

     Specyfikacja techniczna

     Grubość rury1mm
     KolorMiedziany
     Kod produktu5907457613522