icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Miedziane

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo

Miedziane

Strzałka w prawo

Rura miedziana Hutmen fi 15 mm 2,5 m

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rura miedziana Hutmen fi 15 mm 2,5 m
Strzałka w prawo
60,98
/ szt.
24,39
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

15% rabatu na złączki, systemy zasilajace i wodne ogrzewanie podłogowe przy zakupie rury lub płyty

Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Rura miedziana wyprodukowana przez firmę Hutmen znajduje zastosowanie w przedsięwzięciach inżynieryjno-technicznych. Ze względu na swoje właściwości, miedź może być wykorzystywana do instalacji sanitarnych wody i gazu, grzewczych, kanalizacyjnych, ściekowych i innych. Wśród naszego asortymentu znajdziesz rury miedziane o różnych średnicach wykonane przed firmę Hutmen.

  Cechy i zalety

  Rura miedziana wykonana przez firmę Hutmen przeznaczona jest do tworzenia różnorodnych systemów instalacyjnych. Produkty z tego metalu służą do przedsięwzięć inżynieryjno-technicznych, na przykład do instalacji sanitarnych do wody i gazu, grzewczych, kanalizacyjnych, ściekowych, przeciwpożarowych systemów zraszania oraz systemów wentylacji. Miedź wykazuje odporność na korodujące działanie powietrza i wody oraz posiada właściwości antybakteryjne, co jest szczególnie istotne przy instalacji wody pitnej. Metal ten wytrzymuje nagłe zmiany temperatury i promieniowanie ultrafioletowe. Dostępny tutaj produkt został odtleniony fosforem, dzięki czemu wykazuje doskonałą przewodność elektryczną i cieplną. Wśród naszego asortymentu znajdziesz szeroki wybór elementów hydraulicznych wyprodukowanych z miedzi.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Grubość rury1mm
   KolorMiedziany
   Kod produktu5907457613522