icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ściągacz do obejm i sprężyn VAG Yato

Ściągacz do obejm i sprężyn VAG Yato

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prawidłowy demontaż obejm i sprężyn wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi – prezentowany ściągacz pozwala na usuwanie elementów bez ryzyka zniszczenia innych części samochodowych. Stalowe akcesorium przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne. Proponujemy różne narzędzia wykorzystywane w serwisach samochodowych.

   Cechy i zalety

    Podczas prac serwisowych przy samochodzie często masz problem z prawidłowym demontażem obejm lub sprężyn? Martwisz się, że usuwając części, uszkodzisz znajdujące się w pobliżu mechanizmy? Koniecznie wyposaż warsztat w prezentowany ściągacz do łatwego demontażu zacisków łączących rurę wydechową do kolektora. Zadowoli Cię funkcjonalność narzędzia, ponieważ przydaje się także w czasie montażu tych części. Produkt stworzony ze stali jest odporny na uszkodzenia mechaniczne – jest to ważne w przypadku elementów użytkowanych w warsztatach. Jeśli chcesz, aby Twój warsztat stał się funkcjonalną strefą reperowania pojazdów, koniecznie pamiętaj o wyposażenie go w praktyczny ściągacz do obejm i sprężyn. Sprawdź przygotowaną przez nas ofertę już teraz!

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     KolorMix
     MateriałStal
     Kod produktu5906083253317