Zobacz więcej Skrobaczki do szyb

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Skrobaczki do szyb

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ściągaczka do wody Unitec silikonowa

Ściągaczka do wody Unitec silikonowa

14,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ściągaczka do wody służy do efektywnego usuwania wody z szyb samochodu. Produkt został wyposażony w silikonowe pióro, które zapewnia szybkie i sprawne wykonanie niezbędnych prac. Ściągaczka nie rysuje powierzchni, może być stosowana również do karoserii. Niewielkie wymiary produktu ułatwiają jego transport w pojeździe.

   Cechy i zalety

    Ściągaczka do wody jest przeznaczona do usuwania wody z szyb lub karoserii samochodu. Produkt został wyposażony w silikonowy ściągacz, dzięki czemu jest bardziej wydajny od ściągaczek wyposażonych w gumowe pióro do usuwania wody. Przy pomocy ściągaczki szybko i sprawnie możesz oczyścić szybę swojego pojazdu, np. podczas jego mycia na podjeździe. Produkt sprawdzi się zwłaszcza podczas ręcznego mycia samochodu, umożliwiając ukończenie prac w krótkim czasie. Ściągaczka posiada wygodny uchwyt, dlatego też praca z nią jest komfortowa i nie męczy dłoni. Produkt może służyć również do usuwania wody z karoserii, gdyż silikon nie rysuje powierzchni. Ściągaczka posiada niewielkie wymiary, stąd też nie zajmie wiele miejsca w samochodowym schowku.

    • Wygodna i poręczna
    • Pomocna przy oczyszczaniu auta
    • Nie pozostawia smug

    Specyfikacja techniczna

    MarkaUnitec
    Długość produktu350mm
    Głębokość produktu15mm
    Szerokość produktu130mm
    KolorSzary
    MateriałTworzywo sztuczne i silikon
    Kod produktu4008153913624