Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do elektronarzędzi

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Smar do dłut i wierteł Airpress 60 ml

Smar do dłut i wierteł Airpress 60 ml

19,98
/ szt.
333
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Smar do dłut i wierteł Airpress jest niezbędnym wyposażeniem każdego warsztatu. To produkt, który należy stosować regularnie, by zapobiec zapiekaniu się elementów oraz korozji. Preparat jest wydajny. Oprócz tego ma funkcjonalny dozownik, który znacznie ułatwia jego używanie. Sprawdź także inne produkty Airpress obecne w naszym sklepie.

   Cechy i zalety

    Smar do dłut i wierteł Airpress 60 ml to najprostszy sposób, by wydłużyć żywotność akcesoriów narzędziowych. Ma specjalnie opracowany skład, który wyróżnia się świetnymi właściwościami antykorozyjnymi. Wystarczy mała ilość stosowana regularnie, by zabezpieczyć dłuta i wiertła przed pojawianiem się na nich rdzy. Ten rodzaj preparatu chroni także przed zapiekaniem elementów metalowych z uchwytem urządzeń. Smar do dłut i wierteł Airpress jest odporny na wodę i wilgoć. Gwarantuje, że metalowe części zachowają na długi czas właściwości i odpowiedni wygląd. Dozownik zapewnia łatwą aplikację. W naszym asortymencie znajdziesz wiele innych produktów pomocniczych Airpress, które służą do okresowej konserwacji przeróżnych elementów.

    • Znacznie wydłuża żywotność uchwytu wiertarskiego
    • Bardzo dobre właściwości antykorozyjne
    • Odporny na działanie wody i wilgoci
    • Posiada bardzo wygodny dozownik

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAirpress
    Kod produktu8712418403640