Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek do usuwania naklejek ORO Perfekt 500 ml
Strzałka w prawo

Środek do usuwania naklejek ORO Perfekt 500 ml

39,98
/ szt.
79,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek do usuwania naklejek to uniwersalny płyn przeznaczony do ściągania i niwelowania śladów po różnego rodzaju etykietach, naklejkach, resztkach gum i kleju, a także olejów, smoły, sadzy i innego typu zabrudzeń. Wystarczy przetrzeć powierzchnię szmatką zamoczoną w detergencie, by uporać się nawet z najbardziej uporczywymi pozostałościami po przyklejonych elementach.

   Cechy i zalety

    Środek do usuwania naklejek to płyn przeznaczony do uniwersalnego stosowania. Sprawdzi się w wielu miejscach zarówno w domu, jak i w biurze. Skutecznie usuwa różnego rodzaju etykiety, naklejki, resztki gumy i kleju, atrament, pozostałości szminki, tłuszczu, oleju, smoły, sadzy oraz dymu i nikotyny. Można wykorzystać go do czyszczenia drzwi, okien, szyb, tapicerki, tekstyliów oraz kamienia. Wystarczy nasączyć szmatkę preparatem, przyłożyć do naklejki lub zabrudzonego miejsca, potrzymać przez chwilę i przetrzeć. Tym sposobem usuniesz nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Środek pakowany jest w poręczny pojemnik, który jest ergonomiczny i ułatwia aplikację preparatu. Dzięki temu jest wydajny i można go użytkować przez długi czas.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaORO Perfekt
     Typ pojemnikaButelka
     Kod produktu5907176885859