Zobacz więcej Środki do ochrony roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek ochrony roślin Magnicur Oneday 15 ml

Środek ochrony roślin Magnicur Oneday 15 ml

24,98
/ szt.
1 665,33
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek ochrony roślin Magnicur Oneday to środek, który możesz użyć przy działaniach prewencyjnych. Ochroni rośliny ozdobne albo uprawiane w sadach przed chorobami grzybowymi roślin. Szczególnie dobrze sprawdza się jako profilaktyka szarej pleśni. Tworzy niewidoczną powłokę, która uniemożliwia zarażenie rośliny. Preparat w płynnej formie możesz stosować od marca aż do września.

   Cechy i zalety

    Istnieje wiele chorób, które nie tylko niszczą rośliny, ale mogą również spowodować znaczne straty w uprawach. Do takich schorzeń należy szara pleśń. Środek ochrony roślin Magnicur Oneday 15 ml to najprostszy sposób na uchronienie roślin przed zarażeniem. Preparat na płynną formę, przez co jest łatwy w aplikacji. Tworzy na roślinach ochronną, niewidoczną powłokę, która uniemożliwia inwazję zarodników grzybów. Możesz stosować go zarówno w przypadku pierwszych objawów choroby, jak i profilaktycznie, na przykład w sytuacjach, gdy deszczowa pogoda jej sprzyja. Środek ochrony roślin Magnicur Oneday to środek, za pomocą którego ochronisz rośliny na rabatach, w ogrodach czy sadach. Nadaje się również do stosowania na truskawkach. Sprawdź też inne środki ochrony rośliny dostępne w ofercie.

    • Nie pozostawia plam na liściach
    • Nie jest toksyczny dla ludzi i środowiska naturalnego
    • W przypadku truskawki okres karencji tylko 1 dzień
    • Specjalista od czarnej pleśni, skutecznie zapobiega infekcji, nie pozostawia plam na liściach, chroni rośliny ozdobne i truskawki
    • Nie

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Okres stosowaniaOd marca do września
    Kod produktu5908229360125