Zobacz więcej Preparaty, gąbki, rękawice do mycia

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Kosmetyki samochodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szampon z woskiem Carnauba 100 ml

Szampon z woskiem Carnauba 100 ml

24,98
/ szt.
24,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szampon z woskiem przyda się zarówno w profesjonalnej myjni samochodowej, jak też w przydomowym garażu – umożliwia bowiem czyszczenie oraz nabłyszczanie karoserii. Zaaplikujesz go bezproblemowo za pomocą wilgotnej szmatki, błyskawicznie przeprowadzając zaplanowane prace. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne środki do pielęgnacji pojazdów.

   Cechy i zalety

    Szampon wykorzystywany jest w czasie czyszczenia karoserii samochodów – stosując go, z łatwością utrzymasz swój pojazd w czystości. Przydaje się zarówno w profesjonalnych myjniach, jak też w przydomowych garażach. Środek z woskiem dodatkowo nabłyszcza pielęgnowaną powierzchnię oraz podkreśla jej kolor, co zapewnia jej szczególnie atrakcyjny wygląd – produkt jest wyjątkowo funkcjonalny. Rozprowadzisz go z łatwością za pomocą gąbki lub miękkiej szmatki, błyskawicznie przeprowadzając zaplanowane prace. Wygodna butelka umożliwia jego bezproblemowe przechowywanie. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne preparaty przydatne podczas pielęgnowania pojazdów, więc z powodzeniem skompletujesz produkty najlepiej spełniające Twoje potrzeby.

    • Skuteczny w użyciu
    • Składniki nie szkodzą środowisku
    • Biodegradowalny
    • Duża wydajność

    Specyfikacja techniczna

    Pojemność100ml
    Przeznaczeniekaroseria samochodowa
    Typ produktuPielęgnacja samochodu
    Kod produktu5902110069128