Zobacz więcej Szczoteczki do miedzi

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Szczoteczki do miedzi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczoteczka do miedzi Bisan śr. 15 mm

Szczoteczka do miedzi Bisan śr. 15 mm

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szczoteczkę do miedzi zastosujesz podczas wykonywania prac remontowo-budowlanych. Produkt jest przeznaczony do czyszczenia rur, kształtek mosiężnych oraz miedzianych. Solidne i trwałe materiały, z który element został wykonany sprawiają, że produkt wykorzystasz wielokrotnie. W prezentowanej serii znajdziesz także inne akcesoria czyszczące.

   Cechy i zalety

    Szczoteczka do miedzi znajdzie zastosowanie w każdym warsztacie. Narzędzie jest stosowana do oczyszczania rur, kształtek miedzianych oraz mosiężnych. Stalowe włosie szczoteczki sprawdzi się doskonale do czyszczenia trudno dostępnych i zanieczyszczonych miejsc. Uchwyt produktu został wykonany z drewna, który został pokryty lakierem. Dzięki temu pewnie leży w dłoni, a wielogodzinna praca nie będzie mecząca. Produkt zastosujesz do prac renowacyjnych. Drewniany uchwyt łatwo można doczyścić, dzięki czemu posłuży Ci do wielokrotnego użytku. Szczotka do miedzi będzie odpowiednim dodatkiem do Twojego przydomowego warsztatu lub garażu. W naszej ofercie znajdziesz także inne materiały, które usprawnią oczyszczanie elementów z zanieczyszczeń.

    • Stal nierdzewna odporna na korozję
    • Wygodna drewniana rękojeść
    • Odporna na ścieranie

    Specyfikacja techniczna

    Głębokość produktu15mm
    Szerokość produktu170mm
    Wysokość produktu30mm
    Wykończenie powierzchni uchwytuLakierowane
    Kod produktu5903978709010