Zobacz więcej Akcesoria basenowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Baseny i akcesoria

Strzałka w prawo

Akcesoria basenowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczotka Blooma do narożników

Szczotka Blooma do narożników

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szczotka do narożników przeznaczona jest do sprzątania basenów. Jej zadaniem jest usuwanie alg i glonów oraz innych zanieczyszczeń, osiadających w trudno dostępnych zagłębieniach. Szczotkę można stosować do czyszczenia suchej niecki przed i po sezonie, a także w trakcie sezonu, gdy basen jest napełniony. Obudowa produktu jest wykonana z tworzywa sztucznego, odpornego na działanie chemii basenowej.

   Cechy i zalety

    Szczotka do narożników marki Blooma to akcesorium ułatwiające utrzymanie czystości w basenie ogrodowym. Dzięki temu produktowi z łatwością usuniesz glony i algi gromadzące się w rogach niecki. Kształt szczotki jest specjalnie przystosowany do mycia zabrudzeń z trudno dostępnych miejsc. Produkt sprzedawany jest bez trzonka, który należy dokupić osobno, dopasowując jego długość do indywidualnych potrzeb. Szczotką można czyścić basen w razie potrzeby w czasie sezonu, a także zastosować ją do gruntowanego sprzątania niecki przed i po sezonie, gdy woda jest spuszczona. Regularne mycie sprawia, że woda jest czysta i higieniczna, co wpływa na bezpieczeństwo kąpiących się, a także sprzyja relaksowi. Wśród naszego asortymentu znajdziesz również trzonki aluminiowe o różnej długości oraz inne akcesoria przeznaczone do czyszczenia basenów.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaBlooma
     Długość produktu200mm
     Szerokość produktu150mm
     KolorNiebieski, biały
     MateriałTworzywo ABS, polioksymetylen (POM) i polipropylen (PP)
     Kod produktu5052931413959