Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Szczotki i wyciory

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Szczotki i wyciory

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczotka druciana Yato 4 rzędy drut nierdzewny
Strzałka w prawo

Szczotka druciana Yato 4 rzędy drut nierdzewny

21,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana szczotka druciana przeznaczona jest do czyszczenia powierzchni ze stali nierdzewnej. Pomaga szybko i skutecznie usunąć farbę, rdzę czy zabrudzenia. Szczotka druciana marki Yato z 4 rzędami drutów posiada wygodną rączkę z antypoślizgowym tworzywem, która pozwala swobodnie trzymać narzędzie, także w rękawicach. Druty powstały z odpornej na rdzewienie, sprężystej i wytrzymałej stali. Produkt dostępny jest w stonowanej kolorystyce – czerwieni i czerni.

   Cechy i zalety

    Podczas prac porządkowych i remontowych często korzysta się z różnego rodzaju narzędzi do czyszczenia. Jeśli planujemy odświeżyć czy oczyścić z warstwy farby lub rdzy powierzchnię ze stali nierdzewnej, powinniśmy skorzystać z przeznaczonych specjalnie do tego celu narzędzi. Jednym z nich jest szczotka druciana marki Yato z 4 rzędami drutu nierdzewnego. Produkt wykonany jest z wytrzymałego tworzywa oraz drutu ze stali nierdzewnej, sprężystego i trwałego, dzięki czemu posłuży na długo. Wygodny uchwyt z antypoślizgowego tworzywa zapewnia komfortową i swobodną pracę nawet w rękawicach ochronnych. Ostre druty pomagają skutecznie i szybko usunąć zabrudzenia bez konieczności użycia dużej siły rąk. Produkt dostępny jest w kolorze czerwono-czarnym.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu260mm
     Szerokość produktu50mm
     Szerokość głowicy50mm
     Materiał wykonania włosiaWłosie ze stali nierdzewnej
     Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
     Kod produktu5906083963384