Zobacz więcej Szpachle

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Szpachle

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szpachla Comensal trapezowa gładka 15 cm ząb 10 x 10 mm

Szpachla Comensal trapezowa gładka 15 cm ząb 10 x 10 mm

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szpachla trapezowa posiada zęby – taki typ narzędzia przeznaczony jest do nanoszenia kleju na ściany i podłogi podczas prac glazurniczych. Dzięki nim masa, która służy o przyklejania płytek, ma równomierna grubość na całej powierzchni, na którą została nałożona. Produkt został wykonany ze stali nierdzewnej o odpowiedniej sprężystości.

   Cechy i zalety

    Szpachla trapezowa jest przeznaczona do nakładana klejów podczas prac glazurniczych. Dzięki niej masa do przyklejania będzie równomiernie rozprowadzona na całej powierzchni budowlanej. Znajduje zastosowanie na przykład do przyklejania płytek ceramicznych do powierzchni ścian. Umożliwia również prawidłowe dozowanie kleju – informację o tym, jakiego rodzaju pacy użyć, jest zazwyczaj podany na opakowaniu środka spoinującego. Szpachla posiada drewniany uchwyt, który ułatwia jej trzymanie podczas pracy. Została wykonana ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporna na korozję i przeznaczona do wielokrotnego użytku. W ofercie dostępne są również pace ząbkowane o innych wymiarach nacięć i wysokości zębów, co ułatwia dobór narzędzia do stosowanego kleju i materiału wykończeniowego.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Rozmiar części zębatej10mm
     Szerokość produktu150mm
     Typ uchwytuDrewniany
     Kod produktu5902060000165