Zobacz więcej Szyny sufitowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Szyny sufitowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyna sufitowa GK1 1-torowa biała 210 cm
Strzałka w prawo

Szyna sufitowa GK1 1-torowa biała 210 cm

33,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szyna przeznaczona jest do tworzenia systemu do przywieszania ozdobnych tkanin zasłaniających otwór okienny. Wykonana została z białego polichlorku winylu, dzięki czemu jest wysoce wytrzymała i odporna na odkształcanie, zatem możesz na niej zawiesić ciężkie zasłony. Uniwersalny kolor produktu sprawia, że znakomicie prezentuje się w pomieszczeniach o dowolnym wystroju.

   Cechy i zalety

    Szyna służy do zawieszania na niej firan stanowiących najlepszą dekorację dla otworów okiennych. Konstrukcja szyny gwarantuje ciche i łatwe przesuwanie zasłon. Wykonana z materiału PCV cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz odbarwienia, dzięki czemu zachowuje atrakcyjny wygląd na wiele lat. Produkt w uniwersalnym białym kolorze znacząco wpływa na estetykę całego pomieszczenia niezależenie od jego wystroju czy zastosowania. Z tego względu z powodzeniem możesz go wykorzystać jako element wyposażenia hotelu lub restauracji. Szyna posiada jeden tor, a więc pozwala Ci na powieszenie jednej tkaniny, jeśli jednak chcesz przyozdobić swoje mieszkanie zarówno firaną, jak i zasłoną, w naszej ofercie znajdziesz również model z dwoma torami.

    • Łatwy i szybki montaż
    • Możliwość montażu w dowolnej odległości od okna
    • Możliwość montażu we wnęce

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuKarnisz szynowy pojedynczy
    Długość produktu2.1m
    KolorBiały
    MateriałPVC
    Kod produktu4003018083733