Zobacz więcej Szyny sufitowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Szyny sufitowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyna sufitowa GK2 2-torowa biała 150 cm
Strzałka w prawo

Szyna sufitowa GK2 2-torowa biała 150 cm

34,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szyna przeznaczona jest do zawieszania na niej tkanin dekoracyjnych jak firany czy zasłony. Stanowi estetyczne wykończenie Twojego otworu okiennego. Wykonana została z wytrzymałego polichlorku winylu, który jest odporny na odbarwienia i odkształcenia. Produkt w białym kolorze z łatwością wkomponuje się we wszystkie wnętrza niezależnie od ich wystroju i zastosowania.

   Cechy i zalety

    Szyna jest alternatywą dla tradycyjnego karnisza, zawiesza się ją bowiem na suficie. Takie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniach, w których prześwit pomiędzy sufitem a oknem jest zbyt wąski, lub jeśli parapet znacząco wystaje poza ścianę. Biała szyna znakomicie wyeksponuje ramy okienne oraz parapety w tym samym kolorze. Wykonana została z wytrzymałego polichlorku winylu cechującego się odpornością na odbarwienia, dzięki czemu nawet po wielu latach zachowuje atrakcyjny wygląd. Produkt posiada dwie szyny, nie musisz zatem rezygnować z zastosowania zasłon, które pełnią niezwykle ważną funkcję dekoracyjną. W ofercie dostępne są różne rozmiary tego modelu, abyś z łatwością wybrał wariant spełniający Twoje oczekiwania.

    • Łatwy i szybki montaż
    • Możliwość montażu w dowolnej odległości od okna
    • Możliwość montażu we wnęce

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuKarnisz szynowy podwójny
    Długość produktu1.5m
    KolorBiały
    MateriałPVC
    Kod produktu4003018083818