Zobacz więcej Szyny sufitowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Szyny sufitowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyna sufitowa GK2 2-torowa biała 300 cm
Strzałka w prawo

Szyna sufitowa GK2 2-torowa biała 300 cm

59,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szyna służy do przywieszania Twoich firanek i zasłon. Wraz z nimi tworzy niezwykłą dekorację dla każdego pomieszczenia. Wykonana została z twardego materiału PCV charakteryzującego się wysoką wytrzymałością mechaniczną. Produkt w uniwersalnym białym kolorze znajdzie zastosowanie nie tylko w mieszkaniach, lecz również w eleganckich lokalach użytku publicznego.

   Cechy i zalety

    Szyna stanowi niezbędny element wyposażenia każdego eleganckiego wnętrza. Przywieszona do sufitu przytrzymuje firanki i wraz z nimi dekoruje Twoje pomieszczenia. Produkt w uniwersalnym białym kolorze sprawdzi się zarówno w Twoim mieszkaniu, jak i w stylowej restauracji oraz hotelu. Wykonany został z materiału PCV, dzięki czemu jest wyjątkowo odporny na szkodliwe działanie substancji chemicznych oraz nie odbarwia się pod wpływem promieni UV. Szyna ta jest niezwykle długa, możesz zatem wieszać na niej obszerne tkaniny, które zakryją dwa okna znajdujące się blisko siebie. Jeśli jednak poszukujesz rozwiązania do niewielkich pomieszczeń, w ofercie dostępne są szyny w rozmaitych rozmiarach. Z łatwością znajdziesz więc produkt odpowiedni dla wielkości Twojego otworu okiennego.

    • Łatwy i szybki montaż
    • Możliwość montażu w dowolnej odległości od okna
    • Możliwość montażu we wnęce

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuKarnisz szynowy podwójny
    Długość produktu3m
    KolorBiały
    MateriałPVC
    Kod produktu4003018083856