LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tablica korkowa Mapa świata 50 x 70 cm

Tablica korkowa Mapa świata 50 x 70 cm

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Czy w dzisiejszych czasach tradycyjne mapy są jeszcze potrzebne? Z pewnością doskonale sprawdzają się jako ozdoba każdej ściany. Tablica Mapa świata to przykład wyjątkowej dekoracji, od której nie sposób oderwać wzroku. Oszczędny design, nienachalane, a jednak kontrastowe kolory idealnie dopełnią wystroju Twojego wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz także inne wzory i kolory ozdób na ścianę.

   Cechy i zalety

    Idealnym miejscem, gdzie Tablica Mapa świata 50 x 70 cm będzie najlepiej zdobiła ścianę, jest prywatny gabinet w domu lub biuro. Ich właściciele niekoniecznie muszą być związani z transportem. Mapa jest bardzo uniwersalną ozdobą. Sprawdzi się w bardziej klasycznych wnętrzach. Wynika to głównie z jej tła stylizowanego na stary papier. Na tym wyjątkowym tle umieszczono czarne, wyraziste grafiki kontynentów. Równie kontrastowe jest obramowanie tablicy, co sprawia, że trudno przejść obok niej obojętnie. Tablica Mapa świata jest wykonana z polistyrenu, który można bez obaw myć. Wyjątkowa trwałość ozdoby jest połączona z grafiką imitującą klasyczne obrazy. To praktyczny sposób na dodanie szyku i elegancji oficjalnym pomieszczeniom. Zobacz także inne ozdoby na ściany znajdujące się w naszej ofercie.

    • Nowoczesny design
    • Produkt bez szkła

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolistyren (PS)
    Kod produktu5901554530621