Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tablica korkowa sosna 70 x 120 cm

Tablica korkowa sosna 70 x 120 cm

74,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tablica korkowa jest produktem niezbędnym w prywatnym gabinecie, pokoju, czy też biurze. Produkt przede wszystkim przyda się do przechowywania istotnych notatek lub zapisków w widocznym miejscu. Tablica została wykonana z elementów zawierających polistyren, które przede wszystkim doskonale zabezpieczają przed uszkodzeniami.

   Cechy i zalety

    Produktem, który pozwoli Ci trzymać ważne zapiski oraz notatki w jednym, widocznym miejscu, z pewnością jest tablica korkowa. Element ten w szczególności sprawdzi się jako dodatek do wyposażenia Twojego pokoju, gabinetu czy biura. Tablica została wykonana z użyciem korkowego materiału, w który śmiało możesz przybić pinezki lub szpilki. Materiał jest wystarczająco trwały, dlatego pozwoli Ci na wielokrotny użytek tablicy. Sosnowy kolor ramy, sprawdzi się we wnętrzu niemalże każdego pomieszczenia, dzięki czemu odpowiednio wkomponuje się w pozostałe elementy wyposażenia. Tablica jest łatwa i wygodna w montażu za sprawą metalowych zawieszek. Z powodzeniem przywiesisz produkt w pionie lub poziomie. W naszej ofercie zakupisz tablicę o różnych wymiarach.

    • Nowoczesne wzornictwo
    • Piękny efekt w korzystnej cenie
    • Szybki i łatwy montaż

    Specyfikacja techniczna

    Grubość stelaża20mm
    OrientacjaPozioma lub pionowa
    MateriałKorek, płyta pilśniowa, metal i polistyren
    Kod produktu5907784978233