Zobacz więcej Naziemne systemy nawadniania

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Taśma kroplująca 16 mm

Taśma kroplująca 16 mm

0,88
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Taśma kroplująca została wykonana z bardzo wytrzymałego polietylenu. Dzięki niemu rośliny nie będą wrastały w element, a także otwory nawadniające nie zostaną zatkane przez ziemię. Stosując produkt, szybko i równomiernie podlejesz swoje rośliny – grządki z warzywami, dekoracyjne kwiaty czy też uprawy szklarniowe. W naszej ofercie znajdziesz także inne akcesoria do systemów nawadniających.

   Cechy i zalety

    Aby zaoszczędzić czas i energię na podlewaniu ogrodu, grządek z warzywami czy kwiatów, możesz zastosować taśmę kroplującą. Produkt sprawdzi się także w szklarniach. Element jest bardzo funkcjonalny – posiada kroplowniki, które dzięki budowie w kształcie labiryntu znakomicie nawadniają rośliny. Dzięki zastosowaniu mocnego materiału – polietylenu, taśma zachowa przez długi czas swoją pierwotną formą, służąc Ci do nawadniania upraw przez wiele sezonów. Materiał zabezpiecza także otwory kroplujące przed zatykaniem ich ziemią, co wpływa na efektywne podlewanie. Dzięki specjalnej konstrukcji korzenie roślin nie zniszczą taśmy. Produkt zapewnia niewielki spadek przepływu wody, dlatego pozwala na obniżenie kosztów nawadniania.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałPolietylen (PE)
     Kod produktu3663602237068