Zobacz więcej Rury i złączki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Rury i złączki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trójnik 100 mm 90 stopni ocynk

Trójnik 100 mm 90 stopni ocynk

43,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trójnik wykorzystasz w czasie samodzielnego wykańczania systemu wentylacyjnego potrzebnego do prawidłowej pracy komina w Twoim budynku. Produkt wykonany został z blachy ocynkowanej, co zapewnia mu odpowiednią trwałość na długi czas. Jeśli poszukujesz trójników w innych rozmiarach, znajdziesz je pośród naszego asortymentu.

   Cechy i zalety

    Trójnik stanowi jeden z elementów potrzebnych do stworzenia systemu wentylacyjnego w instalacjach kominowych. Dzięki niemu możesz łączyć ze sobą poszczególne przewody, a także dostosowywać kierunek ich biegu do potrzeb własnego budynku – produkt pozwala bowiem na szczelne zespolenie ze sobą aż 3 rur. Trójnik wykonany został z blachy ocynkowanej, która świetnie sprawdza się w trudnych warunkach. Materiał ten jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, wytrzymuje wysokie temperatury, a także nie niszczeje od kontaktu z wilgocią. W związku z tym zachowa swoje właściwości na długi czas. Dostępne są również inne rodzaje trójników, a także inne złączki tej marki, abyś mógł skompletować wszystkie akcesoria niezbędne do zbudowania funkcjonalnego systemu.

    • Precyzyjnie wykonany
    • Szczelny
    • Łatwe łączenie kielichowe

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu100mm
    Maksymalna temperatura robocza250°C
    MateriałStal
    Kod produktu5907587910805