Zobacz więcej Rury i złączki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Rury i złączki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trójnik 120 mm 90 stopni ocynk

Trójnik 120 mm 90 stopni ocynk

46,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trójnik przeznaczony jest do łączenia ze sobą 3 rur – wykorzystasz go podczas rozbudowywania systemu wentylacyjnego instalacji kominowej w swoim domu. Produkt gwarantuje doskonałą szczelność instalacji oraz wyróżnia się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi – powstał z mocnej blachy ocynkowanej. W naszej ofercie znajdziesz też trójniki w innych rozmiarach do wyboru.

   Cechy i zalety

    Trójnik z pewnością znajdzie zastosowanie podczas wykańczania budynków mieszkalnych i użytkowych. Za pomocą tego elementu możesz bowiem samodzielnie stworzyć system wentylacyjny w instalacji kominowej. Trójnik umożliwia łączenie ze sobą aż 3 przewodów, a zatem możesz rozprowadzić całą konstrukcję w taki sposób, jaki potrzebny jest w Twoim domu. Wysoka szczelność i trwałość produktu wynika z zastosowania w czasie produkcji blachy ocynkowanej. Materiał ten wyróżnia się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a ponadto doskonale znosi wilgoć i wysokie temperatury – zachowa więc swoją funkcjonalność na długi czas. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także inne rodzaje trójników oraz pozostałe złączki potrzebne w systemach wentylacyjnych.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5907587904866