Zobacz więcej Części zamienne do maszyn ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt rozrusznika uniwersalny z linką

Uchwyt rozrusznika uniwersalny z linką

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uniwersalny uchwyt z linką znakomicie posłuży Ci do łatwego i szybkiego rozruchu kosiarki spalinowej, a także innych urządzeń mechanicznych. Dzięki wykonaniu produktu z bardzo trwałego tworzywa sztucznego, przeznaczony jest on do intensywnej eksploatacji – możesz więc bez obaw używać go tak często, jak tylko potrzebujesz.

   Cechy i zalety

    Uchwyt rozrusznika z linką umożliwi Ci łatwy i jednocześnie wygodny rozruch silnika kosiarki spalinowej. Produkt pasuje do większości urządzeń spalinowych, dzięki czemu wyróżnia się dużą uniwersalnością. Polecany element kosiarki został wykonany z niezwykle trwałego tworzywa sztucznego, co sprawia, że jest doskonale przystosowany nawet do intensywnej eksploatacji – aby odpalić kosiarkę spalinową, należy bowiem kilkukrotnie pociągnąć za uchwyt, aż do chwili, gdy dostrzeżesz pierwsze oznaki uruchomienia. Dodatkowo – dla zapewnienia większej wygody użytkowania – uchwyt posiada specjalne wyprofilowanie, przez co znakomicie leży w dłoni. W naszej ofercie znajdziesz także inne części zamienne do kosiarek oraz pozostałych urządzeń mechanicznych, więc z łatwością skompletujesz potrzebne Ci akcesoria.

     Specyfikacja techniczna

     Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
     Kompatybilnośćuniwersalny
     Kod produktu5901694462509