Zobacz więcej Kształtki kanalizacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Kształtki kanalizacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt z kołkiem 110 mm szary

Uchwyt z kołkiem 110 mm szary

23,48
/ opak.
11,74
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uchwyt z kołkiem to część przeznaczona do mocowania rur do podłoży budowlanych, na przykład ścian i sufitów. Stosuje się go jako element systemów kanalizacji wewnętrznej. Elementy znajdujące się w zestawie wykonane zostały z plastiku w kolorze szarym. W komplecie znajdziesz obejmę do przytrzymywania rury i kołek rozporowy do stabilnego przytwierdzenia jej do ściany.

   Cechy i zalety

    Uchwyt z kołkiem znajduje zastosowania jako element mocujący w systemach kanalizacji wewnętrznej. Stosuje się go jako obręcz dla rur, dzięki której możesz przymocować je do powierzchni ściany lub sufitu, co zapewni większą stabilność całej konstrukcji. Zestaw stanowi obejmę mocowaną do podłoża budowlanego za pomocą kołków rozporowych. Elementy są łatwe do montażu, z którym sobie poradzisz samodzielnie. Zostały wykonane z plastiku w kolorze szarym, dzięki czemu są uniwersalne, są też całkowicie odporne na wilgoć. W naszej ofercie znajdziesz również inne uchwyty przeznaczone do montażu rur o różnych średnicach, a także całą gamę rur, złączek i trójników, z których zbudujesz szczelną instalację kanalizacyjną do Twojego domu.

    • Łatwy w użyciu
    • Wysoka trwałość
    • Stabilność

    Specyfikacja techniczna

    KolorSzary
    Kod produktu5905485422321