Zobacz więcej Kominki wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Kominki wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka klinowa

Uszczelka klinowa

1,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  W systemach wentylacyjnych istotna jest szczelność. Uszczelka klinowa zapobiega przedostawaniu się wody oraz zanieczyszczeń. To element, który jest prosty w swojej konstrukcji. Można go z łatwością zamocować w swojej instalacji. Ponadto materiał jest odporny na działanie trudnych warunków atmosferycznych. Z biegiem czasu wciąż utrzymuje swoje właściwości wytrzymałościowe.

   Cechy i zalety

    Uszczelka klinowa to praktyczny produkt. Okaże się niezbędny podczas tworzenia systemów wentylacji. Jest bardzo prosty w montażu, dlatego nie stracisz na to wiele czasu. Zamocujesz go za pomocą warstwy klejącej, która doskonale przylega do podłoża. Skutecznie zapobiega przed przedostawaniem się wody oraz innych zanieczyszczeń. Zapewnia pewne uszczelnienie, co jest istotne w prawidłowym działaniu całego systemu wentylacji. Uszczelka klinowa wyróżnia się wykonaniem z pianki. Wpływa to na jej wysokie właściwości wytrzymałościowe. Element jest także odporny na warunki atmosferyczne, dlatego przez długi czas wzorowo pełni swoją funkcję. Jeśli szukasz innych praktycznych produktów do stworzenia instalacji, zajrzyj do pozostałej oferty sklepu Castorama.

    • Zapobiega przedostawaniu się wody i innych zanieczyszczeń
    • Zapewnia łatwy montaż i pewne uszczelnienie
    • Odporna na procesy starzenia i promieniowanie UV

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość (cm)6cm
    Waga (kg)0.02kg
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MateriałStal
    KolorGrafitowy
    Grupa kolorystycznaCzarny
    Głębokość (cm)100cm
    Wysokość (cm)3cm
    Kod produktu5902431503561