Zobacz więcej Wałki do malowania, urządzenie do czyszczenia wałka

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Wałki malarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wałek welurowy Favorite 25 cm

Wałek welurowy Favorite 25 cm

33,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wałek welurowy to uniwersalne narzędzie, które znacznie ułatwi prace malarskie w Twoim domu. Wkład z naturalnego tworzywa sprawdza się znakomicie przy malowaniu ścian gęstymi farbami lateksowymi, dwuskładnikowymi, lakierami, emaliami oraz emulsjami, które posiadają w swoim składzie żywice. Rolka toczy się gładko po malowanej powierzchni i zapewnia doskonałe krycie.

   Cechy i zalety

    Wałek welurowy to uniwersalne narzędzie, które znacznie ułatwia prace malarskie w Twoim domu. Wkład z naturalnego tworzywa sprawdza się znakomicie przy malowaniu ścian gęstymi farbami lateksowymi, dwuskładnikowymi, lakierami, emaliami oraz emulsjami, które posiadają w swoim składzie żywice. Wytrzymałość weluru na działanie rozpuszczalników sprawia, że produkt może być wielokrotnie używany bez utraty swoich właściwości. Rolka toczy się gładko po malowanej powierzchni i zapewnia doskonałe krycie. Farba z wałka nie kapie i nie pryska – dzięki temu zachowasz czystość i porządek w remontowanych pomieszczeniach. Wśród produktów do malowania marki Favorite znajdziesz nie tylko różne wymiary rolki, ale także uchwyty i kuwety do malowania.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica rdzenia wałka58mm
     Typ runaAksamit
     Kod produktu5903479122707