Zobacz więcej Węże techniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Węże techniczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wąż pneumatyczny spiralny Rockworth 5 m
Strzałka w prawo

Wąż pneumatyczny spiralny Rockworth 5 m

37,98
/ szt.
7,60
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Za pomocą produktu odprowadzisz powietrze ze swojego kompresora. Montaż elementu jest prosty, dzięki czemu szybko uzyskasz trwałe połączenie wyrobu z maszyną. Wąż wyróżnia się niezwykłą wytrzymałością, odporny jest na działanie wysokiego ciśnienia oraz zarówno niskiej, jak i wysokiej temperatury. Produkt charakteryzuje się długowiecznością, co gwarantuje, że posłuży Ci przez wiele lat.

   Cechy i zalety

    Sprężony gaz oraz wysokie ciśnienie wody to produkty Twoich pneumatycznych urządzeń. Aby zagwarantować im płynny przesył powinieneś zaopatrzyć się w odpowiednio zaprojektowany do tego celu wąż. Dostępny tutaj model z łatwością zamontujesz do swoich maszyn, tworząc w ten sposób stabilne i niezwykle szczelne połączenie, które dobrze sprawdzi się podczas przepływu powietrza i wody o podwyższonym ciśnieniu. Element zaprojektowano tak, by był odporny na różnego rodzaju uszkodzenia – nie zniszczysz ani nie zdeformujesz go podczas montażu. Nie zagrażają mu także duże wahania temperatur i inne czynniki, które mogłyby negatywnie wpłynąć na jego funkcjonowanie. Przez wiele lat zachowa on wszystkie swoje właściwości oraz pełną użyteczność – wykorzystasz go w wielu różnych sytuacjach.

    • Wytrzymały
    • Wysokiej jakości szybkozłącza
    • Pasuje do każdego kompresora

    Specyfikacja techniczna

    MateriałNylon
    Kod produktu5022336581782