LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Wentylatory mini

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Wentylatory

Strzałka w prawo

Wentylatory mini

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wentylator na klips 15 cm biały
Strzałka w prawo

Wentylator na klips 15 cm biały

54,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Poręczny wentylator przenośny, zaczepiany na klips, świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca na podłodze lub biurku na większe modele. Niewielki sprzęt najlepiej sprawdzi się do ochładzania niewielkiej powierzchni. Białe wykończenie modelu pozwala na uniwersalne dopasowanie go do wystroju większości biur.

   Cechy i zalety

    Podręczny, niewielki wentylator na klips świetnie sprawdzi się podczas upalnych dni. Szybko obracające się skrzydło z powodzeniem ochłodzi osoby przebywające w biurze podczas pracy, jak i podczas relaksu w domu. Przypinana konstrukcja pozwala na szybkie przemieszczanie go i łatwą zmianę ochładzanej przestrzeni. Wentylator stanowi niezastąpiony element wyposażenia w lecie, obniżając znacznie temperaturę do komfortowego poziomu. Mobilny, łatwy w obsłudze wentylator przypinany może być w okolice biurka lub stołu, najlepiej sprawdzając się przy ochładzaniu niewielkich pomieszczeń lub bezpośrednio jednej osoby. W bogatej ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele modeli wentylatorów stojących, biurkowych oraz ściennych, które idealnie uzupełnią wyposażenie Twojego domu czy biura.

    • Łatwe mocowanie
    • Regulacja nachylenia
    • 2 stopnie ustawienia prędkości

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuWentylator z klipsem
    Długość kabla1.1m
    Średnica wentylatora140mm
    Kod produktu3663602961420