Zobacz więcej Wiadra

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Wiadra

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wiadro Prosperplast 12 l czarne z lejkiem

Wiadro Prosperplast 12 l czarne z lejkiem

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wiadro to podstawowe wyposażanie pomieszczenia gospodarczego i dodatkowe akcesorium do prac porządkowych. Możesz w nim przenosić wodę lub przechowywać narzędzia w jednym miejscu. Sprawdzi się także podczas ogrodowych prac – lejek umożliwia wykorzystywanie wiadra do podlewania roślin. Dzięki solidnej, wytrzymałej budowie posłuży Ci przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Wiadro to podstawowe akcesorium do każdego domu, które ułatwia wykonywanie codziennych prac porządkowych. Sprawdza się również w ogrodzie, na przykład podczas podlewania roślin, ponieważ posiada specjalny lejek, który ułatwia wylewanie wody. Możesz go także wykorzystywać do przechowywania preparatów czy też roboczych akcesoriów. Wiadro zostało wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, odpornego na szkodliwy wspływ czynników biologicznych, dlatego posłuży Ci na długo. Uchwyt umożliwia jego swobodne przenoszenie, a dzięki metalowej budowie nie ulega uszkodzeniu, nawet podczas częstej eksploatacji. W naszym asortymencie znajdziesz również wiadra o innych pojemnościach, dlatego będziesz mógł dobrać produkt odpowiedni do wykonywanych przez Ciebie prac.

     Specyfikacja techniczna

     KolorCzarny
     MarkaProsperplast
     MateriałTworzywo sztuczne
     Materiał uchwytuMetal
     Pojemność12L
     Kod produktu5905197155678