LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Wkrętarki akumulatorowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Wkrętarki akumulatorowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wiertarko-wkrętarka udarowa Bosch 18 V 1 x 1,5 Ah
Strzałka w prawo

Wiertarko-wkrętarka udarowa Bosch 18 V 1 x 1,5 Ah

398
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wiertarko-wkrętarka udarowa Bosch 18V 1x1,5Ah to uniwersalne narzędzie, które wykorzystasz do różnych prac. Ma szczotkowy silnik z zasilaniem akumulatorowym. Zapewnia łatwą pracę podczas wkręcania, wiercenia i wiercenia udarowego. Zestaw z serii Power For All 18V zawiera 1 akumulator, 241-częściowy zestaw osprzętu, walizkę SystemBox i ładowarkę.

   Cechy i zalety

    Wiertarko-wkrętarka udarowa Bosch 18V 1x1,5 Ah to uniwersalne narzędzie. Ma szczotkowy silnik z zasilaniem akumulatorowym, który zapewnia doskonałą wydajność. Narzędzie jest łatwe w użytkowaniu. Ułatwia wkręcanie, wiercenie i wiercenie udarowe. Uniwersalny, jednoczęściowy uchwyt narzędziowy zapewnia pewny chwyt narzędzia podczas pracy. Wiertarko-wkrętarka udarowa Bosch jest idealna do prac remontowo-budowlanych. Narzędzie ma 2 biegi. Maksymalna prędkość wynosi 24450 obrotów na minutę. Zestaw zawiera 1 akumulator PBA 18V 1,5 Ah i ładowarkę AL 1810 CV, która pozwala w pełni naładować akumulator w ciągu 83 minut. Zestaw jest wyposażony w 241-częściowy zestaw osprzętu. Wszystkie elementy zestawu można przechowywać w walizce SystemBox.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu4053423243086