icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Wkładki standardowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Wkładki standardowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka Smith & Locke 30 x 45 mm mosiądz

Wkładka Smith & Locke 30 x 45 mm mosiądz

30
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkładka bębenkowa będzie świetnym zabezpieczeniem nie tylko do drzwi wejściowych, ale również pomieszczeń w Twoim domu lub firmie. Mechanizm bębenkowy jest prosty do zamontowania oraz rzadko ulega uszkodzeniom. Produkt wykonany z mosiądzu cechuje się odpornością na wypaczenia w wyniku użytkowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Do zestawu dołączono 3 klucze.

   Cechy i zalety

    W gabinetach lekarskich, biurach czy firmie, wszędzie tam gdzie trzymane są ważne dokumenty czy poufne dane, warto zabezpieczyć drzwi odpowiednim zamkiem. Do pomieszczeń wewnątrz budynków będzie się doskonale nadawać prosta do zamontowania wkładka bębenkowa. Wykonana z mosiądzu nie ulega szybkiemu zużyciu podczas codziennego użytkowania – jest także niepodatna na uszkodzenia mechaniczne. Obustronny mechanizm pozwala na zamknięcie drzwi na klucz od zewnątrz i od wewnątrz. Z powodzeniem zabezpieczy pomieszczenia w Twoim biurze lub firmie. Możesz również wykorzystać tego typu zamknięcie w swoim gospodarstwie domowym, np. w schowku lub kotłowni, gdzie nie powinny mieć dostępu dzieci. Nie czekaj – zamów produkt online!

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMosiądz
     KolorMosiądz
     MarkaSmith & Locke
     Mechanizm ryglującyBębenek z bolcami
     Odpowiedni typ zastosowaniaDrzwi
     Kod produktu3663602836018